Skip to content
 

Меблі на замовлення New Art: коли все працює так, як треба

Коли кажуть, що нам потрібно йти в Європу, перше, що спадає на думку, це зовсім не рівень життя. А насамперед ставлення різноманітних компаній до клієнта. Якість товарів в європейських магазинах досить часто значно вища, аніж у нас – хоча б тому, що процедура повернення неякісного товару або ж такого, що не сподобався, там дуже спростили. Досить лише принести в магазин те, що купували та заявити, що хочете повернути це назад – більшість компаній з легкістю виконує це прохання, добре знаючи, що гарне ставлення до клієнта повертається новими придбаннями в тому ж магазині.

imageКрім того, про якість багато говорить і те, що купуючи нові меблі, багато заможних українців звертають увагу в першу чергу на продукцію меблевих фабрик Старої Європи. Між тим, в Україні дійсно є компанії, які відповідально ставляться до того, що роблять. Коли вам потрібні меблі на замовлення new-art — одна з кращих у цьому сегменті.

Найперше тому, що це українське виробництво, яке працює по західним стандартам якості, на сучасному обладнанні та виконується кваліфікованими виробниками. До того ж, у всіх виробах використовуються лише якісні матеріали та фурнітура, а зовнішній вигляд меблів готують професійні дизайнери.

Звісно, меблі на замовлення адаптують під особливості вашого помешкання – розміри, кольори, форма, усе відповідає високим стандартам якості і добре виглядає у будь-якому інтер’єрі. Залишається лише зробити свій вибір и після недовгого очікування отримати якісні українські меблі, які нічим не поступаються більш відомим брендам. Окрім ціни – тут вона помітно нижча. Втім, рішення, до кого саме звернутися, приймаєте ви – ми можемо лише порекомендувати тих, з ким і самі мали справу.