Skip to content
 

Парус Life: квартири у новобудовах

Львів – дивовижне місто. Тут відчуваєш себе по особливому, тут кожен провулок має свою історію. Місто Лева – одне з найбільш туристичних на мапі України: його історичні споруди та мальовничі краєвиди привертають увагу не лише українських мандрівників, але й закордонних туристів. Крім того, саме у Львові доволі добре розвинена ІТ-сфера та працює багато успішних підприємств. Отож і з пошуком роботи не виникає особливих складнощів. До того ж, у Львові досить прийнятні ціни на квартири в новобудовах , що розташовані неподалік від центра міста.

logo__parus-lifeЯскравий приклад – новобудови компанії Парус Life, які вирізняються з-поміж інших активним використанням новітніх технологій будівництва і увагою до кожної деталі нової оселі. Адже недосить просто побудувати новий дім, потрібно зробити його максимально зручним для мешканців. Судячи з усього, забудовнику це дійсно вдалося, адже кожен дім компанії має ряд яскравих переваг. Найперше це просторі квартири, кожна з яких скомпонована так, щоб вселитися можна було якнайшвидше. Якісні панорамні вікна, міцні металеві двері, система безпеки та відео спостереження – усе це становить основу популярності квартир у львівських новобудовах. До того ж, ви отримуєте не лише просторе помешкання, але й розвинену інфраструктуру навколо – на першому поверсі традиційно розташовується комерційна нерухомість, а поруч з будинком завжди є декілька магазинів, школа, дитячий садочок та торгово-розважальні центри.

Приємним бонусом можна назвати й підземну парковку – тепер не обов’язково залишати автомобіль на вулиці і часто визирати назовні, щоб перевірити, чи машина усе ще на місці. І найголовніше – незважаючи на велику кількість переваг сучасних будівель від Парус Life, придбати нову квартиру вдасться за досить розумну ціну. Однокімнатна, двокімнатна чи більш простора квартира – обирайте, яке помешкання підходить під ваші вимоги більше!

Завітавши до офісу забудовника чи поспілкувавшись з консультантами по телефону, ви отримаєте вичерпну відповідь на усі запитання і можливість забронювати обрану квартиру за собою – щоб невдовзі переїхати до нового помешкання і насолоджуватись його зручністю та комфортом. Зручне розташування, висока якість будівництва, розумне планування помешкань та неймовірний краєвид із вікна – усе це чекає на нових власників. Сподіваємось, що серед них будете і ви. Ласкаво просимо !