Skip to content
 

Житловий комплекс «Малахіт»: що ми очікуємо від нової квартири?

Купуючи нове житло, хочеться отримати якомога більше переваг, заплативши якнайменше. Втілити це бажання в життя цілком можливо, якщо ви шукаєте нову квартиру у Києві. Адже серед усіх інших міст України тут найшвидші темпи розвитку будівельної сфери – кількість новобудов, які вже введені в експлуатацію або ж робота над ними тільки розпочата, дійсно вражає.

Screenshot (23)Особливо, якщо мова йде про відносно недорогі квартири у будинках так званого комфорт-класу, де усе налаштовано для зручності мешканців житлового комплексу. Малахіт — один з таких прикладів. Перше, чим приваблює до себе ЖК «Малахіт» — зручність розташування. Житловий комплекс знаходиться у центрі столиці, та зведений він у доволі вдалому місці. Тому власники нової квартири тут не будуть відчувати наслідків сусідства с шумом автомобільної траси. Зручне розташування і приємна тиша навкруги доповнюється ще однією перевагою – підземним паркінгом. В умовах, коли автомобілі викрадаються майже щоденно, паркінг – це важлива деталь інфраструктурного комфорту. До речі, про інфраструктуру — ЖК Малахіт будували з великою увагою до дійсно важливих у повсякденному житті речей. Тому на першому поверсі комплексу розташовано усе необхідне – магазини, салони краси, стоматологічний кабінет та навіть дитячий садочок.

Між іншим, безпеці дітей забудовник приділив ще більше уваги – у дворі є відео спостереження, та й сторонньому сюди проникнути буде досить важко. Крім того, закритий внутрішній двір містить не лише місця для відпочинку дорослих та дітей, сучасний ігровий та спортивний майданчик, але й вирізняється продуманими пішохідними зонами. Це допомагає уникнути прикрих випадковостей, які іноді трапляються у житті. Цікаво, що дім побудовано з використанням сучасних технологій, у помешканнях – великі панорамні вікна, що роблять помешкання добре освітленим і зручним.

Приємно, що придбати квартиру у такому комплексі можна не лише за готівку чи перерахунком, але й у розстрочку, що дає більше можливостей кожному покупцю. Теплий, приємний зовні і зсередини будинок, безпека та зручне розташування, розвинута інфраструктура та оптимальна цінова політика – усе це робить квартири в ЖК Малахіт вигідним придбанням. Обирайте свою нову квартиру вже зараз, адже кількість поки що вільних помешкань швидко зменшується! ЖК Малахіт – це гарна можливість купити квартиру у Києві та не переплатити за неї!